Hakkımızda

3T Reklam 3T Reklam, 2009 yılında sektörde faaliyetlerine başlamış olup sektörün gerekliliklerine ayak uydurarak kendini yenilemiş, hizmet yelpazesini genişleterek müşterilerine reklam konusunda birçok hizmet sunmaya başlamıştır. Reklamcılık sektöründe 5 seneyi geride bırakan 3T Reklam, bugün de sektörlerinin öncüsü müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 tkili, hedef kitleye uygun tasarım ve doğru zamanda doğru mecraların kullanımıyla, reklamın istenen etkiyi yaratmasından kaynaklanan müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli unsurdur. Eğitim ve deneyimleri ile konularında uzman, dünyanın ve sektörün yeniliklerini sürekli izleyip özümseyen ekibimizle, müşterilerimize eksiksiz ve kusursuz hizmet vermek için maksimum çabayı harcarız.

Hizmet verdiğimiz firmalara her zaman güvenilir bir çözüm ortağı olmak için elimizden gelen tüm hassasiyeti gösterir, beraber çalıştığımız firmaların ürün ve/veya hizmetlerini, içinde oldukları sektörü ve rakiplerini en iyi şekilde araştırır, ulaşmak istedikleri hedefleri kendi hedeflerimiz gibi görür ve gizli tutarız. Bütün bunları yaparken büyük veya küçük bütün müşterilerimize aynı kalitede hizmeti daima zamanında sunarız. Öncelikli amacımız, müşterimize sahip olmaktan gurur duyacağı ve aynı zamanda bundan kâr elde edeceği, uluslararası pazarlarda geçerli değerler yaratmak ve hem kısa hem uzun vadelerde bunların takipçisi olarak devamlılığını sağlamaktır.

Bütün bunlar için amatör bir ruhla, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, bizimle aynı vizyona sahip sektöründe lider çözüm ortaklarıyla, çalışır, yaptığımız işlerin arkasında profesyonel bir şekilde durur, müşterimizin hedeflerine uygunluğunu sorgular, gözlemler ve ölçeriz. Çünkü biliriz ki müşterimiz için yarattığımız değerler bizim için en kıymetli referanstır. Firmamızın vizyonu, müşterilerinin övgüyle söz ettiği, güvendiği ve beraber çalışmaktan keyif aldığı, değerlerini her zaman koruyan ve artırmaya çalışan, yaptığı tüm işlerde şeffaf ve dürüst olan, sektörün ve dünyanın sunacağı yeni teknikleri eskileri de unutmadan kullanan, müşterilerinin ve kendinin tecrübelerinden dersler çıkartarak öğrenen, soran, sorgulayan ve araştıran, ve en önemlisi başarının bir ekip çalışması olduğunu unutmadan amatör ruhla çalışan profesyonel bir çözüm ortağı olmaktır. İlk kurulduğumuz günden bugüne, kesintisiz hizmet verdiğimiz müşterilerimizin sürekli varlığı, değerlerimize bağlılığımızın bir göstergesi ve ödülü olduğu gibi, ekibimiz için de büyük bir gurur kaynağıdır.

Hizmetlerimiz

  • Grafik Tasarım
  • Dijital Baskı (İç Mekan - Dış Mekan Baskı).
  • One Way Vision.
  • Pankart.
  • Afiş ,Işıklı Işıksı Tabela.
  • Tual Baskı , Folyo Kesim ,Mağaza vitrin tasarımı vs.